Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, TV kablową oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Z większości naszych pokoi rozpościera się przepiękny widok na morze i plażę. Istnieje możliwość zamówienia śniadań oraz skorzystania z ogólnodostępnej kuchni.

Obiekt położony bardzo blisko plaży (ok. 50m) i Bulwaru Nadmorskiego w centrum Gdyni w cichym i spokojnym miejscu. W pobliżu znajdują się: puby i restauracje (150m), Panorama (200m), basen (300m), Skwer Kościuszki (150m), multikino (200m), oceanarium (600m), stacja PKP i PKS (ok. 1km), centrum miasta (ok.300m), kolejka na Kamienną Górę (50 m).

Dla gości zmotoryzowanych oferujemy zamknięty parking na naszej posesji.

Z Gdyni brzegiem morza możemy dojść do Sopotu, podziwiając po drodze piękne brzegi klifowe.

Atrakcjami w Gdyni są: Skwer Kościuszki (gdzie m. in. znajdują się statki-muzea – ORP Błyskawica i Dar Pomorza), Akwarium Gdyńskie , Bulwar Nadmorski (ciągnący się od centrum Gdyni do Polanki Redłowskiej) oraz Kamienna Góra, z której rozciąga się widok na całą Gdynię. Widok ten jest szczególnie widowiskowy wieczorem, gdy palą się światła miasta i można wjechać kolejką.